Site Overlay

Co vás při stěhování v Teplicích nejvíc zatíží

Nedostatek času – dělat cokoli ve spěchu se nevyplácí, tehdy pak častěji chybujete a můžete ve finále mít pocit, že vaše počínání přineslo více škody, než užitku. Vytvořte si raději větší časovou rezervu a vezměte do ruky tužku a papír, kam si zaznamenáte jednotlivé body pracovního postupu. Levné stěhování Teplice je totiž událost, kdy do hry vstupuje celá řada dějů, z nichž některé ovlivňují i vnější faktory, jako je kontakt s úřady, počasí, roční období i den v týdnu.

město Teplice

Den v týdnu – zbytečně zatížit vás může i nevhodně zvolené datum. Kupříkladu víkend bývá u řady stěhovacích firem obsazený dlouho dopředu, přitom není zrovna nejvýhodnější, v neděli odpoledne roste provoz na silnicích a v sobotu se kolem vás může motat mnoho zvědavců a otravných lidí. Vyberte si raději středu nebo čtvrtek, většina lidí je v zaměstnání, provoz na silnicích nebývá velký a máte na přestěhování větší klid.

papírový karton

Chybějící balicí materiál – špatně jste odhadli rozsah vašich věcí a máte málo kartonových krabic, bublinkové fólie, lepicí pásky a dalšího materiálu? Mějte zjištěný dobrý zdroj, kde se toto dá rychle opatřit, můžete oslovit i vámi zvolenou stěhovací firmu levného stěhování Teplice, která balicí materiál zajistí prakticky ihned. Mohou se vám hodit i následující dvě rady: Kartonové krabice opatřete na bocích výřezy pro prsty rukou, budou se lépe nosit. A lepicí pásku vložte do bubnového odvíječe s rukojetí, páska se nebude lepit na ruce a na všechno kolem vás, nebudete stále hledat její konec a nebude se trhat uprostřed na dva kusy.

Rozmontování nábytku – drobné kousky nábytku zřejmě zvládnete rozmontovat sami, ovšem pokud je ve hře vestavěná skříň zhotovená na míru nebo kompletní kuchyňská linka, půjde o náročný zásah, který zabere mnoho času i fyzických sil, bude náročný po psychické stránce, bude vyžadovat technické vybavení a vhodný pracovní postup a možná i více pracovníků. Mnoho stěhovacích firem zajišťuje i tyto činnosti, navíc bývají pojištěné, což se zrovna v takové situaci může hodit.