Site Overlay

Firemní tričko nejen pro zaměstnance

Firemní trička Promodárky jsou skvělým řešením pro Vaši firmu. Jsou vyrobena z velmi kvalitních a příjemných materiálů jako například 100% bavlna, nebo 100% funkční polyester. Bavlna je poměrně vysoké gramáže, což zaručuje kvalitu oblečení a odolnost vůči mechanickému poničení.

Ať už hledáte trička určená na sport, zábavu, nebo práci, zajisté si vyberete. Trička jsou v nabídce jak pro dámy, tak pro pány. Ve velké nabídce velikostí od XS až po XXXL a rozmanité nabídce střihů (včetně dlouhých nebo krátkých rukávů) a barev.

Barevná trička

Říkáte si, k čemu by Vám a Vaší firmě takové tričko bylo dobré a užitečné? Samozřejmostí je možnost potisku trička logem Vaší firmy. A právě to je ten důvod proč si trička od Promodárků pořídit. Skvěle mohou na zaměstnancích reprezentovat Vaši firmu.

Vaše firma vyžaduje do určité míry společenské oblečení, ale Vy přesto chcete, aby Vaši zaměstnanci měli tričko s potiskem loga Vaší firmy? Žádný problém. Stačí zvolit například bílé, nebo černé tričko a k tomu decentní drobné logo. Přidáte sako a společenské kalhoty a máme na světě skvělý elegantní kompromis.

Mají Vaši zaměstnanci práci spíše fyzicky náročnou? Zajisté ocení funkční tričko z polyesteru, které dobře odvádí pot a po vyprání rychle schne.

Nebo snad mají zaměstnanci na pracovišti chlad? V tom případě neváhejte a vyberte z některého ze střihů s dlouhým rukávem a vyšší gramáží bavlny, čímž zaměstnancům zajistíte záda v teple.

Trička

Plánujete teambuilding nebo nějakou sportovně zábavnou akci pro zaměstnance? Co si takhle nechat vyrobit týmová trička? Budete mít krásnou a praktickou památku na akci, a ještě tak podpoříte teamového ducha.

Firemní trička ale nejsou vhodná jen pro zaměstnance a členy firmy. Jde také o skvělý promo dárek pro Vaše klienty. U větších zakázek je zajisté potěší dárek. A právě tričko s logem je praktickým a milým dárkem, který zákazník využije a Vám udělá reklamu.