Site Overlay

Menstruace může být i fajn

Každá dívka a žena během svého života zkouší různé hygienické potřeby, které musí během menstruace používat. Většina žen zůstává věrná klasice v podobě tamponů a vložek. Ty ale řadě z nich nemusí vyhovovat. Jsou poměrně drahé, a tyto produkty by rozhodně neměly být běleny a parfémovány, což bohužel většinou není pravda. Ženskému pohlavnímu ústrojí opravdu nesvědčí ani chlor, ani barviva a ani parfémy. Jejich používání může být dokonce zdraví nebezpečné. Z těchto důvodů některé ženy začaly používat české menstruační kalhotky Myfemini.cz, které pojmou i velké množství tekutiny.

žena v kalhotkách

  • V čem jsou jejich výhody?

Naše kalhotky jsou speciálně navrženy tak, aby dobře držely na místě, a mají uspořádané savé vrstvy pro zachycení co největšího množství tekutiny. Zároveň pohltí veškerý zápach, takže se nemusíte být je začít používat.

  • Jak se používají?

Jednoduše se nosí místo běžného spodního prádla. Většinou stačí jedny kalhotky na celý den, ale pokud by vám to nevyhovovalo, můžete je měnit častěji. Vždy záleží na síle vaší menstruace.

  • Jak se perou?

Aby vám vydržely co nejdéle, perte je na nižší teploty a nesušte je v sušičce. Prodloužíte tím jejich životnost.

vložka a tampony

Při ceně od 599 Kč za kus si můžete udělat zásobu více kusů. Bývají u nás různé akce, kdy nakoupíte více kusů za ještě lepší cenu, a trefit můžete i výprodej, kde najdete kalhotky za méně než 500 Kč.

Nevíte si rady s výběrem kalhotek? Na našem e-shopu najdete vodítko, které vám pomůže vybrat vhodný typ kalhotek a jejich počet. Nejspíš po jejich vyzkoušení nebudete chtít už nic jiného, a ke klasickým vložkám se už nejspíš nevrátíte. Dejte šanci ekologickému a ekonomickému řešení, které je vhodné pro dospělé ženy, a je výborným řešením právě pro malé slečny, u kterých se menstruace teprve objevila. Jsou zdravější a velmi pohodlné. Navíc je u nás najdete v několika střizích a ve více barvách.