Site Overlay

Nezapomenutelná dovolená v Lednici

Přemýšlíte o dovolené, kde si skvěle odpočinete, a ještě k tomu poznáte mnoho zajímavých míst? Pak rozhodně neváhejte a navštivte Lednici se skvělým ubytováním.

Nezapomenutelná dovolená v Lednici

Zvolte vhodné ubytování

Když míříme na dovolenou, tak musíme zařídit pro nás vhodné ubytování, abychom si celý pobyt opravdu užili. Je tu sice jet třeba pod stan a podobně, ovšem stále nejvyužívanější variantou jsou klasické pobyty v penzionu či hotelu. Jejich kvalita je často velmi odlišná, a proto je dobré si přečíst recenze, shlédnout fotky a podobně, protože tak zjistíte, jak to uvnitř skutečně vypadá a vyhnete se tak nepříjemnému pobytu, protože být někde týden v nemovitosti, která je na spadnutí není nic moc.

moderní hotel

Přeci jen v hezkém prostředí je dovolená mnohem více příjemnější, přičemž dobré jídlo jistě nadchne každého. Když se budete chtít ubytovat v této lokalitě, tak rozhodně uvažujte nad hotelem Lednice, protože ten je přímo v srdci této lokality, a proto ho naleznete v Lednicko-valtickém areálu, který je opravdu nádherný a může se rovnat konkurenci po celé Evropě. Pokud jste ti někdy už byli, tak sami víte, že je to skutečně pravda.

Vyrazte na výlety

Tato lokalita nabízí mnoho různých typů na výlety, a proto by byla velká škoda toho nevyužít a být jen na hotelu, kde jsou sice skvělé služby a wellness, ovšem neuškodí si zajít na objevování nových míst. Když už budete v Lednicko-valtickém areálu, tak nemůže přehlednou velkolepý zámek, který je opravdu nádherný. Kromě venkovního vzhledu mužem objevovat úchvatné interiéry, kde je řada expozic. I když je to naprostá dominanta v okolí, tak tu máme další zajímavá místa.

lednický zámek

Když půjdeme ještě kousek dál hezkou přírodou tak v dálce začneme spatřovat a přibližovat se k Minaretu, který vznikl díky slavnému knížeti. Přes sezónu jsou tu sice vidět fronty, ale rozhodně stojí za to si počkat, protože výhled po okolí si budete pamatovat ještě na hodně dlouho. Od Lednice se pár kilometrů nachází zámek Břeclav, který má historii již od 11. století, protože v této době tu stálo hradiště, které se postupem času přeměnilo na dřevěný hrad.