Site Overlay

Parádní možnosti pro každého

Často uvažujete o tom, jak byste mohli trávit svůj volný čas? Máte pochopitelně nějaké koníčky a zájmy, kterým se pravidelně věnujete, ale neradi byste spadli do stereotypu? Potřebujete něco, čím rozbijete tu jednotvárnost a čím se naladíte na trochu jinou vlnu? Měli bychom pro vás takovou zábavu nebo aktivitu, kterou asi nebudete dělat každý den nebo týden, ale když ji zkusíte, určitě vás absolutně pohltí.

nebezpeční

Chtěli bychom vám vysvětlit, v čem spočívá úniková hra Kutná Hora. Je to velice jednoduché na vysvětlení, trošičku záludnější pak na vyřešení. Zkrátka přijdete, vyberete si místnost, která vás zaujme, lépe řečeno, jejíž příběh vás zaujme. Do té vás na hodinu zavřeme. Buď ve dvojici, nebo v celé skupině, to už bude záležet jen na vás. A vy budete mít celých šedesát minut na to, abyste záhadu vyřešili a dostali se ke klíči, díky kterému budete moci místnost opustit.

Zahrají si malí i velcí

Každý příběh je trochu jiný, trochu jinak náročný a je zapotřebí zapojit všechny mozkové závity. Budete mít vodítka. Samozřejmě nebudou hned na očích, hned k dispozici, ale postupně se k nim propracujete a budete postupovat vyloženě formou detektivní práce. Někde budete třeba zkoumat i otisky prstů, jinde bude potřeba vyřešit hlavolam, někde možná něco namalovat nebo se dobře vyznat v mapě.

okno

Objevte nový svět

Můžete najít celý nový svět. Svět zábavy a super her. Místnost samozřejmě není jen jedna. V naší republice jich potkáte hned několik, protože tyto únikové hry mohou lidé vyzkoušet ve všech větších městech, a většinou má jedno centrum vícero místností, abyste si mohli užít hru více než jen jednou. Tak neváhejte a zkoušejte!