Site Overlay

Vestěvené skříně jsou praktické

Jsou situace, kdy si člověk nemůže dovolit vlastní bydlení, a tak přichází na řadu pronájem bytu nebo domu. Já taky tak začínala. Byla jsem se synem sama a neměla jsem peněz nazbyt, tak mi nic jiného nezbylo, než si pronajmout malou garsonku a udělat to tak, abych tam měla co nejvíce místa. Koupila jsem dvoupatrovou postel, kterou jsem já a syn využili. Byl to dobrý nápad, protože takto se nám uvolnilo opravdu spousta místa. Taky jsem si pořídila velmi praktický stůl, který šel zastrčit pod skříň, když zrovna nebyl potřeba. Se synem stejně nejraději jíme u televize, tak u nás stůl ani není třeba. Myslím, že je to takto ve spoustě rodin, někdo to má rád, někdo ne.

Výhodné jsou v malých bytech

Co je ale opravdu praktické do menších obydlí, tak vestavěné skříně. Je jich hodně na výběr a můžou se použít opravdu na cokoli. Nejraději mám šatní skříně, ale i malé skříně na nádobí nebo drobnosti. Navíc jsou skvělé zatahovací dveře na kolečkách, takže se ušetří i místo při otevírání. Pamatuji si, jak jsem měla postel naproti obyčejné skříně. Skříň se opravdu hodně těžko otevírala, protože postel jí bránila. Vězte, že mě to štvalo, takže jsem se musela rozhodnout pro vestavěné skříně. A nelituji. Jsou opravdu praktické a doporučuji je i do dětských pokojů, aby děti měly dostatek prostoru na hry nebo učení.

Vestavět skříň můžete i pod schodiště.

Nyní již bydlím v domě, kde je dostatek prostoru, ale vestavěné skříně mám stále ráda a nedám na ně dopustit. Nyní je mám přes celou zeď v obývacím pokoji. Navíc působí dekoračně. Na posuvných dveří mám všude zrcadla a vypadá to pěkně, opticky obydlí zvětší. Navíc si můžete vybrat, jaký typ vestavěných skříní chcete. Já si vybrala masiv. Sice je dražší, ale věřte, že opravdu dlouho vydrží. Kvalitní materiál je skvělá a výhodná investice do budoucna. Hodně štěstí při vybírání té správné vestavěné skříně.