Site Overlay

Vlastní bazén za super ceny


Mít vlastní bazén je bezesporu jedna z nejlepších věcí jakou si můžete dopřát. Dnes si je díky nízké ceně může dopřát každý, protože levné nafukovací bazény stojí pár stokorun. Nicméně ta nejlevnější varianta není v tomto případě ta nejlepší. Nafukovací bazén se může snadno propíchnout, což asi nechcete. Lepší je investovat do kvalitního bazénu z plastu, který se jen tak nezničí. U nás si můžete koupit z mnoha druhů bazénů. Nabízíme bazény do země i na povrch pozemku. Populárnější jsou zapuštěné bazény, na které se ale musí připravit otvor.

bazénový vysavač

Mít vlastní bazén se vyplatí. Sice je to větší investice, ale rozhodně se vám vyplatí. Už nebudete muset platit vstupné do veřejného bazénu, budete se moct koupat kdykoliv budete chtít, ale budete muset myslet na údržbu bazénu. Mít hezkou a čistou vodu není snadné. Je potřeba mít kvalitní filtraci, která vyfiltruje nečistoty. Kromě toho je nutné sbírat z vodní hladiny spadané nečistoty.

A co dál?
Pro průzračnou vodu, která bude zdravotně nezávadná, je potřeba čistit i povrch bazénové vany. Pokud je povrch špinavý, snadno se vytvoří řasy a voda se zabarví. Zachránit zelenou vodu je sice možné, ale je to poměrně drahá varianta, při které je vysoká spotřeba chemie. Je levnější se o vodu starat pravidelně. K tomu vám pomůže i bazénový vysavač standard Bazenygluc.cz
. Pracuje sám a velice pečlivě. Objevte kouzlo robotického vysavače pro bazén, který zbaví bazénovou vanu povrchových nečistot. Koupání bude nejen příjemnější ale i hygieničtější.

bazén a žebřík

U nás najdete nejen bazény, ale i mnoho příslušenství, které je pro montáž a zprovoznění bazénu nezbytné. Vyberte si u nás z mnoha typů bazénů. Některý z nich může být i u vás. Vyberte si třeba luxusní přelivový bazén se slanou vodou, který bude perlou vaší zahrady. Pokud vám stačí něco obyčejnějšího, můžete si vybrat menší bazén za cenu do 60 tisíc Kč.