Site Overlay

Vsaďte na nerezové zábradlí od K.M.K. design

Neodmyslitelnou součástí při stavbě, renovaci nebo rekonstrukci domu či bytu je bezpodmínečně výstavba schodiště se zábradlím. Je potřeba myslet nejen na funkčnost, ale i bezpečnost a v neposlední řadě design. Domov má představovat oázu klidu, rodinné pohody a s tím ruku v ruce jde i o pocit bezpečí, a o to spíše jsou-li v domácnosti děti. Nejednomu rodiči může otázka bezpečnosti s ohledem na děti nadělat spoustu vrásek. Pokud zvažujete patrové bydlení s dětmi, či bez dětí, a nevíte si rady, jaké schodiště se zábradlím vybrat s ohledem na bezpečnost, ale zároveň i designovou stránku, neváhejte se obrátit na firmu K.M.K. design.

Nerezové zábradlí

Firma K.M.K. design působí na trhu přes 20 let. Jedná se o velmi způsobilou firmu, která má na českém trhu vysoké postavení. Jejich nabídka nerezových zábradlí, co se designu týče, je široká. Naleznete u nich zábradlí interiérová i exteriérová. Mimo to lze vybírat z velké škály druhů zábradlí, například již zmíněné nerezové zábradlí, skleněné, dřevěné, popřípadě kombinované. Pro náročnější zákazníky je zde možnost nakombinovat různé variace tak, aby byl zákazník co nejvíce spokojen a docílil tak svých představ. Oblíbenou variantou jsou zábradlí dřevěná s kombinací skla a nerezu. Možností je mnoho a vše záleží jen na vaší vizi o dokonalém prostředí.

Nerezové zábradlí s kombinací dřevěného madla

V případě, že nemáte zcela ucelenou představu o tom, jakým způsobem zakomponovat design nerezového zábradlí do vašeho domu, bytu nebo firmy, můžete využít jejich bezplatného poradenství v showroomu firmy K.M.K. design, kde vám poradí a zasadí vaše představy do reálného obrazu, popřípadě vaše představy o perfektním zasazení nerezového zábradlí vytvoří a následně zrealizují. Díky jejich individuálnímu přístupu k zákazníkovi bude o vás nejen profesionálně postaráno z hlediska komunikace, ale můžete si být jistí, že práce, kterou odvedou, bude prvotřídní kvality, za což mluví nejen jejich 20 letá působnost na trhu, ale i spokojení zákazníci.

Jestli stále váháte, a nevíte si rady, zkuste zaváhat s K.M.K. design. Zjistíte, že zaváhat s nimi bude jedna z vašich nejlepších investic.