Site Overlay

Vylepšete pracovní prostředí

Vezměte si třeba prostředí školy. Veškeré vybavení pro děti je prioritou každého zařízení, které dětem slouží. Ať jsou to školy základní, mateřské, nebo střední. Mnoho finančních prostředků jdou na děti a žáky. Ti snad mají všechno. Od nejmodernějších učebních pomůcek, až po dokonalé vybavení tříd nábytkem.

hezká učitelka

A co učitelé?
Co ostatní zaměstnanci? Jak se cítí v prostředí, které je určeno žákům? Myslíte i na ně?

  • Vybavujete sborovnu také nejnovějším nábytkem, nebo si říkáte, že jim to stačí?
  • Zajišťujete jim v kabinetech pohodlí v podobě ledničky, nebo kávovaru?
  • Jaké mají toalety?
  • Necháte vymalovat pouze třídy, nebo se malování stěn dotkne i kabinetů a sborovny?

Jestli oblast zázemí pro učitele zanedbáváte, tak to okamžitě změňte. Učitelé jsou tou nejpotřebnější sílou v každé škole.
Učiňte tedy něco i s jejich prostředím.

červená a bílá

  • Nechte vymalovat místnosti, které slouží pouze učitelům, vyměňte zásuvky i vypínače v každém takovém prostoru.
  • Nechte opravit toalety pro učitele, nechte udělat nové podlahy a stěny nechte obložit obkladačkami, které zajistí příjemný pocit čistoty. A nezapomeňte ani na nové vypínače řady unica colors, které se dají velmi dobře v čistotě udržovat!
  • Vybavte kabinety novým nábytkem s pohodlnou sedací soupravou a koutkem pro stůl s počítačem, když mají volnou hodinu a ve škole setrvávat musí. Samozřejmě i tam se hodí řada Schneider unica colors v podobě vypínačů a zásuvek.

Víte, práce učitelů je čím dál náročnější. Stále víc se od učitelů očekává a vyžaduje. Jsou denně vystaveni stresu ze strany vedení školy, které soustavně jejich práci kontroluje, dětí, které mnohdy neznají význam slov slušné chování, ale i rodičů, kteří ze všeho viní školu, potažmo učitele.
Zpříjemněte jim pobyt ve škole alespoň pohodlným a příjemným prostředím. Zaslouží si to. Mnohdy víc, než sami žáci. Ať jsou naši učitelé zase usměvaví.