Site Overlay

Jak se útulně zabydlet?

Hlavně pro mladé jedince, páry a rodiny to bývá poněkud složitější. Nejdříve si vůbec zajistit vlastní bydlení, většinou se kvůli tomu až do důchodu zadlužit a pak si to bydlení ještě podle svých představ zařídit. Často k tomu dochází postupně během několika let tak, jak se podaří naspořit na to potřebné sumy peněz. Kdo má peněz dostatek nebo si pár let počká a může si dovolit větší jednorázovou investici a zároveň nemá dostatek citu pro barvy, tvary a sladění interiéru, tomu se vyplatí obrátit se na odborníky .
Někdo má ale dost fantazie, kreativity, ale i vlastního umu, aby se dokázal zařídit za málo peněz, rychle a ke své spokojenosti. Jak na to?
křeslo u pohovky.jpg

Nábytek z palet

V posledních letech se to na internetu hemží návody a tipy na různé druhy nábytku, který je vyrobený z palet. Jejich pořízení není nikterak nákladné. Někdo má štěstí, že je může levně odkoupit třeba rovnou z firmy, pro kterou pracuje. A pak už to chce jen trochu místa, nějaké to nářadí, trochu šikovnosti, případně kamaráda na pomoc a můžete začít tvořit. Od postele, přes pohovku, křesla, stolek, police, taburety. Z palet vytvoříte opravdu širokou paletu nábytku a můžete si ho nabarvit tak, aby vám ladil s interiérem. Ideální jsou třeba i pro nábytek na terasu. Už si jen necháte ušít polstry, případně si je ušijete také sami a párty může začít.
bílá postel.jpg

Nábytek z druhé ruky

Ne každému to voní, ale koupí opotřebovaného nábytku můžete jednak výrazně ušetřit a pak také narazit na velmi zajímavé kousky. Na první pohled poškrábaná, nehezká skříň, může být taková popelka, která po obroušení a novém nátěru bude vypadat jako princezna. Křesla a židle můžete nechat znovu potáhnout a budou jako nová. Spousta věcí se dá opravit a upravit, jen se toho nebát. A mít na to čas a chuť.