Site Overlay

Nejlepší dorty dle vašich představ

Chcete ochutnat něco opravdu dobrého a osladit si život? Bez sladkého si snad všichni z nás neumí představit život. Ne každý je takový milovník sladkého, ale určitě si čas od času každý potřebuje obalit nervy nebo si dát něco dobrého ke kávě. A každý máme úplně jiné chutě, proto existuje rozmanitá škála různých dobrot od sladkých dortíků po méně sladké a zdravější varianty.

dobrý dort

Někdo má rád čokoládové mlsání, někdo zas šlehačkové nadýchané zákusky a někdo zase marcipánové nebo fondánové dorty. Každopádně je takových dobrot obrovské množství a fantazii se meze nekladou, a proto dnes cukráři nabízejí stále nové a zajímavé zákusky či dorty různě zkombinované a nazdobené. Možná by ani vás kolikrát nenapadlo, z čeho všeho může být takový dobrý zákus vyroben. Třeba ze sýru nebo ze slaného karamelu a jak dokáží uspokojit chuťové buňky! Sami se můžete přesvědčit v cukrárně, že mnoho zákusků a dortů vypadá opravdu luxusně a lákavě. A pak také skutečně tak lahodně chutnají! Stále si můžete vychutnat klasiky jako jsou větrníky, věnečky, indiánky nebo špičky anebo novější a nevšednější kousky jako jsou třeba makronky, pawlova dorty, cheesecaky nebo tartaletky. Ale uměním však stále zůstává, kdo umí takový zákusek nebo dort připravit opravdu dobře, že se jen rozplývá na jazyku!

pancakes

Takový příkladem je rozhodně cukrárna v Hradci Králové! Nabízí vám zákusky a dortíky na zakázku úplně podle vašich představ. Můžete si vybrat z předvolených dobrot nebo si vymyslet dort podle vaší fantazie. Dorty Hradec Králové vám nenabízejí jen dorty a zákusky na objednávku, ale také příjemné posezení v kavárně v centru Hradce Králové, kde si můžete nechat přinést ke kávě výborný zákusek nebo si něco odnést domů! Dorty z cukrárny vždy vypadají velice lahodně, a ještě lépe chutnají, navštivte cukrárnu Pinkroses a přesvědčte se sami!