Site Overlay

Seo konzultace

Potřebujete poradit v oblasti seo? Můžeme vám pomoci, protože máme dostatek SEO konzultantů a všech specialistu. Jsme velmi rozvíjející se společnost, která má velmi velké působení na trhu a navíc milý a odborný tým, který se zabývá konzultací a poradenstvím, které my jako firma, nabízíme už od roku 2009.

představujeme seo

Zkušenosti máme, to se nebojte a to více než 8 let. Jsme experti v oboru a rádi vám poradíme, takže určitě se na nás můžete obrátit a se vším vám můžeme pomoci. Máme opravdu velké zkušenosti, které vždy využijeme ve váš prospěch. Zajistí maximální výsledky. Můžete se seznámit s naším týmem. V první řadě máme zde ředitele, který vždy bude ten první člověk, který bude na telefonu, když nám zavoláte. Dále jsou zde další členové týmu, jako jsou projektové manažerky, které vždy pečují o klienty a spravují všechny projekty, zadávají textařům zakázky a publikují články a posílají reporty. Jako firma vám nabízíme seo konzultace, tak klidně zavolejte a na všechno se nás v klidu z domova nebo přes skype zeptejte.

zvolený marketing

Práce s lidmi

Dále jsou tu další specialisté, kteří se starají hlavně o komunikaci a komunikují s copywritery a zajistí úpravy webu. Pak jsou tu lidé, co se postarají o on-page faktory optimalizace, jako je nastavení webu a celková analýza vašich stránek a vše povede opravdu k tomu, aby se naše služby vám hodily. Jsou zde i lidé, kteří píší anglické články a také překlady, aby vaše firma mohla nabízet služby lidem, kteří nemluví česky a jsou třeba i působící mimo Českou republiku. Dále je to samozřejmě účetní, která zpracovává mzdy a komunikuje se všemi úřady a i s vámi a posílám vám faktury. Pak tu máme několik textařů, kteří jsou opravdu nadšený, že vám mohu pomoci s tím, aby se vám dobře dařilo. Všechny články odpovídají optimálním kritériím a jsou psané na míru. Určitě neprohloupíte, ale posunete se výše.