Site Overlay

Správný výběr dlažby kolem bazénu

Vysoké letní teploty přímo vyzývají k tomu, abychom si pořídili bazén. Pokud to bude zabudovaný v zemi, pak se vždy soustředíme na jeho velikost, umístění a na mnoho dalších drobností, které je potřeba dořešit. Málokdy si však v první moment vzpomeneme na to, že okolo něj bychom měli také správně upravit terén.

V tomto ohledu je nejpraktičtější dlažba. Nechat kolem bazénu hlínu nebo trávník se totiž moc nevyplácí. Nevypadá to hezky a navíc se stává, že do vody zbytečně pokaždé přineseme kousek hlíny nebo trávy.

Venkovní dlažba kolem bazénu je nejenom praktická, ale také estetická a plní mnoho funkčních vlastností.

Dlažba vypadá velice vzhledně, luxusně a esteticky. Má překrásný design přírodního kamene. Každý si může zvolit druh podle svého vlastního vkusu.

bazén voda

Vybírat si můžete z různých tvarů, jako jsou kvádry, kostky nebo zvolit různé tvary v podobě kamenů. Světlejší odstín sluší každému bazénu a každé zahradě. Místo na koupání totiž bývá velice často v blízkosti rodinného domu, proto musíme myslet také na to, aby byl zachován celkový vzhled a design nerozbíjel estetickou stránku zahrady, ale hezky se snoubil s vzhledem domu a okolního prostředí.

Protiskluzová úprava kamenů je jednoznačně velkou výhodou. Kameny mají jemné vzorování, proto jsou protiskluzové a jen tak lehce na nich neuklouznete.

žena opalování

Mezi další praktické vlastnosti patří rychlé prosychání. Velice rychle uschnout, pokud je namočíte, takže jakmile vyjdete z vody celí mokří a necháte šlápoty, zanedlouho nebudou vidět. V tomto ohledu je odstín pískových kamenů velice praktický, neuvidíte na nich nečistoty a ztratí se na nich i ostatní drobné nežádoucí nedostatky. Nemusíte je žádným složitým způsobem udržovat.

Už se těšíte na letní koupání? Udělejte si na zahradě hezky a kolem bazénu si dopřejte pískovcový kámen. Ten je velice praktický a hodí se do každé zahrady k velkému i menšímu bazénu.

Čistou nohou domu, čistou nohou z bazénu i domů. Už žádná hlína, tráva a nečistoty na šlapkách, které byste si neustále nosili do bazénu nebo domů.