Site Overlay

Vybavení správného fitkaře

Velká taška přes rameno může skrývat leccos a pravděpodobně bude často dost těžká. Proto se mladíků, co je tahají, nikdy neptejte, kolik váží. Má v ní pravděpodobně ukrytý celý bar. Pokud vás zajímá, jaké je vybavení správného návštěvníka posilovny, čtěte dál a dozvíte se to.

vzpírání kulturisty

            O velké tašce přes rameno jsme již mluvili. Možná dobře, že unese 40 litrů, bůhví, jaké další váhy v nich tahají. Samozřejmě shaker na protein, BCAA, nebo klidně jen vodu. Jen málokdy se setkáte s tím nejmenším který se vyrábí, přestože větší často celý ani nevyužijete. Ale co kdyby.

            Prostředí tašky je samozřejmě naplněné hlavně oblečením, proto jsou tak plné. Ti nejsprávnější mají sportovní triko od sportovní značky, například Gymbeam, Bodylab, nebo Aktin. A stejně tak i shaker, který reprezentuje stejnou firmu.
posilování paží

            Boty na cvičení a zbytek oblečení je samozřejmostí. A nechtějte poté cítit obsah tašky, když z posilovny vychází. Alespoň poznáte, jestli cvičil opravdu poctivě.

            A proč bývají tašky tak těžké? Je to prosté, základní výbavou jsou BCAA a proteiny, které nakupují minimálně v 5 kg baleních. A raději budou tahat plná balení, než aby si složitě přesypávali své dávky někam jinam. Opět, co kdyby.

            Nakonec je vše zakryté ručníkem, protože co si nadrobíte, to si uklidíte. A věřte mi, nechcete se posadit na propocený stroj po někom jiném. Už z toho důvodu, že je to neskutečně nehygienické a porušoval by tak pravidlo každého fitness centra.

            Jako přídavek se občas setkáte i s after proteiny, neboli ty, které můžete pouze po cvičení. Nebo magnézium, či carnitine, který pomáhá při spalování tuků. A k svačině, nebo na rozmíchání s proteinem slouží banán. Jen je poměrně záhada, že v té přeplněné tašce vydrží celý.

            Víc nepotřebujete, pokud si tedy chcete zahrát na pořádného fitkaře, projděte si tento seznam a vaše image bude perfektní. Pokud na sebe nahodíte tílko a kraťasy, bez nich to nejde.