Site Overlay

Čím obdarovat oslavence?

Narozeninové oslavy jsou typem oslav, které každý z nás během roku navštíví několikrát. V zásadě je jedno, zda se jedná o narozeninovou oslavu babičky, sourozence nebo kamaráda, všechny oslavy mají jedno společné – je nutné přinést nějaký krásný dar.

Nicméně dnešní doba je bohužel taková, že málo kdo má čas zabývat se s vymýšlením složitého daru několik dní předem. Často tak oslavenec dostane spoustu zbytečností, které nikdy neupotřebí. Nicméně je zde stále jeden dar, který nikdy neomrzí – peníze.

narozeninové balonky

Peníze jsou nestárnoucí klasika, která potěší všechny oslavence v kterémkoliv věku. Nicméně otázkou zůstává, jak peníze darovat? Samozřejmě se můžete zdlouhavě vyrábět s nějakou dřevěnou truhličkou, básničkou, nebo nějakým obrázkem, nicméně tento typ darů vyžaduje dlouhou přípravu. Nejedná se tak o dárky pro každého.

Pokud tedy chcete darovat peníze originálním způsobem, darujte je společně s přáním! V současné době jsou na trhu dva typy naprosto originálních přání, které ocení každý.

narozeninový dárek

Prvním z nich, je 3D přání. 3d přání k narozeninám Mymagic.cz je naprosto jedinečným dárkem. Na první pohled sice může klamat svým vzhledem – velmi často totiž na první pohled vypadá jako klasické přání. Nicméně velký rozdíl nastane v momentě, kdy oslavenec přání otevře. Kromě klasické básničky, nebo přání totiž na oslavence vykoukne i nádherný 3D obrázek. Ve většině případů se jedná o motivy květin, srdíček, svatebních dortů a zvířat. Nicméně, budete-li hledat, naleznete motivů i daleko více!

Druhou možností je obdarovat oslavence přáním s hracím strojkem. Taktéž se jedná o novinku především v posledních letech. Do každého přání je umístěn hrací strojek, který po otevření blahopřání začne hrát líbivou melodii. Nejčastěji se jedná o klasickou narozeninovou znělku, nebo svatební pochod. Ovšem k dostání je i celá řada dalších melodií.