Site Overlay

Cvičte pohodlně


Nebaví Vás už zavřené posilovny a fitness centra? Nemůžete si jít zaplavat ani vykonávat jinou činnost, kterou jste měli rádi, kvůli současné situaci? Možná si odpovídáte v duchu ano.
Cvičit však můžete i u Vás doma nebo venku v přírodě. Na cvičení by neměl zapomínat nikdo, protože i občasný pohyb, jako je třeba procházka párkrát do týdne je velmi důležitá. Díky ní si pročistíte nejen hlavu, ale také protáhnete tělo a spálíte pár kalorií, které se Vám neuloží do břicha a jiných partií. Zkrátka a jednoduše pohyb je velmi zdravý a měl by ho provozovat každý.

sportovní podložka

Jestliže chcete začít cvičit doma, tak si najděte prostor, kde se budete cítit dobře. Může to být v pokoji/ložnici, kde Vás nikdo nebude rušit. Také to může být v obývacím pokoji před televizí, ve které si můžete pustit videa nebo hudbu ke cvičení. V dnešní době cvičí doma lidé hlavně podle videí a různých aplikací. Zkusit to můžete také.
Abyste mohli pohodlně dělat různé cviky, tak je vhodné si koupit pod sebe na zem sportovní podložku na cvičení. Díky ní Vás nebudou bolet záda, nebudou Vám podkluzovat nohy nebo ruce, a navíc se na ní i pohodlně leží. Vybírat si můžete na internetu z mnoha barev podložek nebo různých stylů. Také existují různé druhy podle toho, jaký druh sportu provozujete.

domácí jóga

Doma si můžete najít například na YouTube někoho, kdo točí videa, podle kterých můžete doma sportovat. Těmto lidem můžete napsat například i na Instagram nebo do komentářů na YouTube a poprosit je o radu při výběru pomůcek ke sportu. Navíc časté a pravidelné sledování těchto lidi motivuje ke sportu.
Jestliže na to nechcete být o samotě, tak přizvěte kamarádku/kamaráda nebo Vaše dítě. Děti jsou velmi akční a pokud se „vyřádí“ u tohoto, tak budete večer rádi, že usnuly velmi rychle a Vy můžete jít v klidu spát, a navíc s pozitivní myšlenkou, že dnes jste zvládli cvičení na jedničku.