Site Overlay

Dokonalý nábytek nejen do malých bytů


Lidé bydlí různě. Někdo má byt v činžovním domě, jiní zase obývají rodinnou vilku. Valná většina Čechů však bydlí v panelácích a ty, co si budeme povídat, nejsou zrovna pověstné velkou prostorností. A to ani, když bydlíte v třípokojovém bytě. Pokud vás začíná nedostatek místa v bytě štvát, můžete tento problém vyřešit dvěma způsoby. Buďto se přestěhujte na lepší adresu, což je logisticky i finančně poměrně náročné, nebo si kupte domů nový typ nábytku, díky kterému můžete vyhodit postel, která zabírá velký prostor.
pokoj motorkáře


Velice praktické


Postel nemusíte samozřejmě měnit za menší verzi, ale můžete místo ní používat rozkládací pohovku. Jedná se o vhodnou alternativu, která vám sice asi nevytrhne z paty trn v podobě nedostatku obytné prostoru, ale minimálně by ho mohla pomoci alespoň trochu vytlačit ven. Skutečně to funguje. Dnes si mnoho lidí pořizuje tento typ sedačky. A nejde pouze o majitele menších bytů, ale i o lidi, kteří potřebují takovýto praktický nábytek třeba na chatu nebo do mobilního domku. Rozkládací pohovky jsou multifunkční.
červená pohovka


Široká nabídka


I když se nedá říci, že rozkládací pohovky by začaly z trhu vytlačovat klasické modely, je pravdou, že zájem o ně je každým rokem vyšší a vyšší. Nejde jen o jejich praktičnost, ale rovněž i o to, že se dnes dá tento typ domácího posezení sehnat v mnoha variantách. Výběr je skutečně velice pestrý a zvolit si tak svůj vysněný rozkládací gauč může opravdu každý bez toho, aniž by musel ustoupit ze svého vkusu. Některé modely jsou vybaveny úložným prostorem navíc, což ještě více navyšuje jejich užitečnost a dělá z většiny standardních gaučů a pohovek pouze neužitečné vybavení. Za úložiště je však nutné obvykle zaplatit vyšší cenu. Ovšem i tak se to vyplatí. Můžete v něm skladovat například ložní prádlo nebo sbírku svých oblíbených časopisů, které se už nevešly do police.