Site Overlay

Na víkend na chalupu!

V době covidových lockdownů mělo mnoho lidí čas se zastavit a popřemýšlet o svém životě. Tím, jak jsme byli donucení trávit více času zavření doma, ve svých bytech, řada z nás začala více přemýšlet o koupi vlastního rekreačního objektu, protože pokud jste měli možnost pracovat na home office, byla by vlastní chalupa velkou výhodou.

Mít vlastní chatu nebo chalupu na venkově je ideální pro všechny, kdo rádi tráví čas na stejném místě, nepotřebují cestovat po celém světě a místo toho si raději pořídí zahrádku u chatky, budou chodit do lesa na maliny či borůvky, ale i na houby, nebo budou u chatky jen tak lenošit. I když, kolem chatky se vždycky nějaká práce najde a na lenošení moc času nezbude.

chatka

Rekreační chatku si můžete pořídit i díky hypotéka na rekreační objekt https://nebankovnihypoteka.cz/hypoteka-na-rekreacni-objekt-chatu/.

Mít každý víkend možnost odjet do přírody, na vlastní chatu nebo chalupu, to není výhodné jen pro mladé rodiny s malými dětmi, ale také pro čerstvé důchodce. Spousta volného času i přes týden, není nic lepšího než odjet na chatu. Zároveň získáte koníčka, který vás bude udržovat v aktivním životě a nebudete se nudit v paneláku uprostřed města.

Chcete mít možnost kdykoliv odjet na víkend a nemuset shánět ubytování? Ideální si pořídit vlastní rekreační objekt. Nemusí to být nic velikého, vždyť stejně budete převážnou část dne trávit venku a chatička může sloužit více méně jen na přespání a uvaření něčeho dobrého na oběd.

záhonek

A když se nechcete uvazovat půjčkou nebo hypotékou, máte možnost pronajmout si chatku v zahradní kolonii, které bývají většinou na okraji měst. V zahrádkářské kolonii to bude především o té zahrádce, ale každopádně to bude změna oproti životu v centru města. A bude to jen kousek od města, takže v příjemné dojezdové vzdálenosti.

Neseďte doma! Vyrazte do přírody.