Site Overlay

Nevyhovuje vám život v podnájmu, ale vlastní bydlení si zatím nemůžete dovolit?

Nemůžete bydlet, protože nedosáhnete na žádnou rozumnou hypotéku? Přesně s takovou situací se v současnosti potýká celá řada lidí. Rádi by bydleli mezi vlastními stěnami, ale nemají na to dost peněz. Těch zádrhelů, na které mohou při vyřizování hypotéky v bance narazit, je mnoho. Nejčastější bývají potíže s bonitou, tedy situace, kdy bankovní úředníci tvrdí, že máte nízké příjmy, či případně vysoké výdaje, takže ve výsledku nemáte v domácím rozpočtu dost peněz na splácení. Ale můžete narazit i na záznam v registru, anebo třeba na vysokou finanční spoluúčast.
Ať už je to, jak chce, tak v situaci, kdy víte, že potřebné peníze dohromady nedáte, tak vám nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po levnějším bydlení.červené dveře, klika
Za kolik se dá vlastně nyní v Česku bydlet? Levné to rozhodně není. Novostavbu rodinného domu pořídíte od tří miliónů korun, když vám bude stačit opravdu malá podlahová plocha, v opačném případě se pod pět miliónů nedostanete. A pokud byste se raději nastěhovali do bytu, pak je třeba zohlednit, o jaké konkrétní město se bude jednat, a jak velký takový byt bude. V Praze seženete i tu nejmenší garsonku za několik miliónů, jinde můžete žít ve vlastním třeba už za dva milióny.branka, dřevěná vrátka
Toužíte po vlastním, třeba malém domku na vlastním pozemku? Jestliže chcete spojit příjemné s užitečným a mít vlastní střechu nad hlavou a obejít se bez sousedů za zdí, zdá se to téměř nemožné. Nemožné pro toho, kdo nezná mobilheimy – tedy celoroční mobilní domy http://www.lavarohouse.cz!
Právě tento typ stavby vám umožňuje spojit veškeré výhody života v bytě s výhodami vlastní samostatné stavby na vlastním pozemku. Vlastně ten pozemek ani nemusí být váš, můžete ho mít jen pronajatý.
Mobilheimy nemají pevné základy spojené se zemí, a tak mohou stát kdekoli, ani k tomu nepotřebujete úřední povolení. A co je nejdůležitější – s nimi můžete bydlet už za jeden milión korun!