Site Overlay

Podzimem zábava nekončí

Pro některé lidi je podzim nejméně oblíbeným ročním obdobím. Venku se pomalu začíná ochlazovat, kraťasy se mění na dlouhé kalhoty, sandále na teplé tenisky. Listy dostávají barevné odstíny a na mnoho z nás padá z toho všeho občas pochmurná nálada. Nenechte se ovšem vyvést z míry. Přestože je podzim, stále se můžete bavit tak jako jste to dělali v létě. Jen je to třeba trochu poupravit.
holčičky na procházce
Bazén
Kdo říká, že si nemůžete užít koupání i na podzim. Samozřejmě, že venku je už moc velká zima, ale existují přece pořád kryté bazény, která vám bohatě letní bavení se v bazéně vynahradí. Navíc je v nich teplejší voda a můžete si užít nejrůznější atrakce, které nabízí.

Procházka po lese
V lese se všechno mění hlavně na podzim. Ze zelené barvy se stává barevná krása a vše se pomaluju připravuje na příchod zimy. Vezměte sebou třeba čtyřnohého mazlíčka a vyrazte společně na to malé dobrodružství a užijte si spolu tu krásu přírody, kterou nám nabízí.
trs hub
Posezení s přáteli
Není nad posezení s nejbližšími a dobrou konverzaci. Zajděte společně do blízké kavárny a nechte se unášet na vůni dokonalé kávy. Atmosféra bude jistě úžasná a co je příjemnějšího, než sedět v útulné kavárně s šálkem kávy, dobrým přítelem a sledovat jak za okny poletuje listí.

Práce šlechtí
Co takhle se dát jednou zase do práce a spojit příjemné s užitečným. Spolu s dětmi jděte ven a shrabejte opadané listí. Ať už máte vlastní zahradu nebo se rozhodnete udělat dobrý skutek a shrabete jej někde jinde, určitě se pobavíte. Jak už asi všichni víme, děti dokáží udělat z úplně nudné činnosti něco zábavného a to se vám s kupou listů určitě povede. Nezapomeňte přibalit fotoaparát, abyste mohli všechno zdokumentovat a mít krásnou vzpomínku.
červené listy javoru
Houbaření
Jednou skvělou součástí tohoto ročního období je, že ze země pomalu vykukují hlavičky hříbků, které je třeba začít pomalu sbírat. A co je lepšího, než výborný oběd s vlastnoručně sesbíranými houbami? A pokud nepatříte mezi milovníky hub, nic to nemění na tom, že houbaření může být zábava i pro vás. Jen pak všechno, co jste nasbírali můžete darovat někomu jinému. Uvidíte jakou tím uděláte radost.