Site Overlay

Průzračná voda, kterou vám bude každý závidět

Bazénové příslušenství patří mezi základní výbavu každého majitele koupacího zařízení. Samozřejmě, že je nutné být vybaven správnými přípravky pro ošetření vody, ale k dokonalé a hlavně snadné údržbě vody potřebujete i další pomocníky. Pokud k ošetření vody využíváte tabletové přípravky, tak jistě oceníte kvalitní plovák či dávkovač tablet, do kterého vložíte tablety a z něj se pak postupně uvolňují účinné látky přímo do vody a Vy se nemusíte o nic starat. Ovšem přípravky bazénové chemie se postarají pouze o odstranění mikrobů a bakterií, ale co napadané listí ze stromů či třeba kousky trávy? S těmi si pak poradí kvalitní vysavač a také spolehlivá filtrace. Samozřejmě, ty, které plavou ještě na hladině můžete odstranit za pomocí síťky.

plavající holka

Pokud jsme u sítěk, tak jistě oceníte velký výběr teleskopických tyčí, díky kterým dosáhnete do každého koutu Vašeho koupacího zařízení. A když se vrátíme k filtracím, tak kvalitní filtry či třeba filtrační písek jsou také dobrými pomocníky. Jistě Vás potěší, že ke svému koupacímu zařízení si můžete pořídit i náhradní díly, které už ve vybavení většiny bazénů jsou, ale nemusí Vám vyhovovat jejich provedení, velikost či třeba délka a podobně a právě proto mezi bazénovým příslušenstvím najdete také hadice, schůdky, skimmery a další vybavení, které potřebujete ke správné funkci Vašeho koupacího zařízení nebo k jeho údržbě.

paní u bazénu

A na závěr jistě doceníte krycí plachtu, která je nepostradatelným pomocníkem, abyste ochránili Vaše koupací zařízení před znečištěním v době, kdy jej nevyužíváte. Ovšem plachta nemusí sloužit pouze na zakrytí koupání. Pokud máte raději teplejší vodu, tak Vás jistě potěší výběr solárních plachet, které vodu přes den dokonale prohřejí a v noci ji chrání před vychladnutím. Jak tedy vidíte, bazénové příslušenství je velmi důležitým a nepostradatelným pomocníkem každého majitele koupacího zařízení.