Site Overlay

Psi do nepohody

Pes provází člověka již celé tisíce let. Je to zvíře, na které je spoleh, a které člověka miluje bez ohledu na cokoliv. Psi se dají skvěle vycvičit k různým účelům. Každá psí plemeno se hodí na něco jiného, a typické vlastnosti a národnost na chov by měl zvážit každý, kdo si psa chce pořídit. Je důležité vědět jestli chcete gaučového povaleče nebo aktivního psa, se kterým budete běhat závody.

akita odpočívá

Je potřeba znát svoje schopnosti. Pokud budete mít na psa málo času, mějte to na paměti při jeho výběru. Existuje celá řada psích plemen, a každé je význačné něčím jiným. Většina lidí si psa pořizuje pro potěchu a ne pro zvedání svého ega, a proto se poohlížejí po psovi, který není agresivní a dá se snadno vycvičit. Jedním takovém psím plemenem je akita inu.

Chováme jen japonskou linii
Pokud vás zajímá, kde je akita inu na prodej, tak je to v naší chovatelské stanici. Pravidelně máme několik štěňat, která pocházejí z nejlepších možných podmínek. Chovu akt se věnujeme celé roky, a za celou dobu jsme si získali místo mezi světovými chovateli. Naše akity jsou 100% zdravé, hravé a mají skvělou povahu, pro kterou jsou vhodné i k dětem. Nechte se ale zmást, i když milují děti, jsou to skvělí obránci.

akita inu

Nepotřebují dril
Akity nesnáší, když se je někdo snaží neustále cvičit. Jsou velmi inteligentní a učí se opravdu rychle, proto nemají rády neustálé opakování povelů. Dokážou se zabavit i samy, a nepotřebují vaši neustálou pozornost. Jsou čistotné a mají rády svůj klid. To jsou důvody, proč se akity stávají vyhledávanými psími společníky. Naše akity mají skvělou pověst, a my jsme držiteli několik mezinárodních certifikátů, které dokládají nejen kvalitu našich psů, ale i naší chovné stanice. Odnést si od nás můžete štěně s PP, které je vhodné jak na výstavy, tak an uchovnění. A nezapomeňte, že prodejem psa naše péče o štěňata nekončí, a budeme s vámi v případě potřeby v kontaktu i dál.