Site Overlay

Buďte VIP

Získat půjčku je v dnešní době docela snadná záležitost. Jestliže pro banku nebudete tím nevhodnějším klientem, pak se přeci můžete docela dobře obrátit na některého nebankovního poskytovatele. V tomto případě stačí mít ve vlastnictví nějakou nemovitost, kterou budete za svůj závazek ručit. Může to být v podstatě cokoliv.

  • Tím nejčastějším je asi byt nebo rodinný dům.
  • Není ale problém zastavit i pozemek nebo garáž.

investice mincí

Ze svého majetku můžete získat až sedmdesát procent z jeho odhadní ceny. Tím by mohl být problém jednoduše vyřešen. A také se tak u nebankovních institucí děje. Bankovní instituce zjišťují, jestli jste pro ně vhodný klient. Což znamená, že záznamy v registrech dlužníků vám u nich zavírají dveře. U nebankovních poskytovatelů zůstávají otevřené, ale mění se úroková sazba.

  • Pokud je zapotřebí tolerovat záznamy, pak se úrok zvedne na 6,9 procent ročně.

Je pravda, že tento úrok je celkem vysoký. Není problém ho snížit. Americká hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/je produkt, díky kterému můžete získat úrok od čtyř procent ročně. Tuto půjčku můžete splácet až třicet let.

kapitálové trhy

Vždy je nějaká cesta

Zmíněná možnost je určená pro klienty, kteří mají v pořádku bankovní registr. Jelikož je to v dnešní náročné době trochu problematické a tuto potíž mají mnozí žadatelé, existuje pro ty, kteří mají nějaký záznam, taková malá objížďka.

  • Jestliže se jedná jen o drobné záznamy, jakými jsou například opožděné platby, pak není co řešit.
  • Horší je, pokud není registr průchozí.

Ale právě pro tuto situaci je určená zmíněná objížďka. Stačí najít spolužadatele, kterého takový problém netrápí. Pak je pro vás cesta k americké hypotéce VIP s úrokem 4% p. a. otevřena. A pokud si nejste jisti, jestli máte nebo nemáte nějaký ten záznam, tak to nechte na nás. Zdarma to zjistíme a pak vyřešíme.